Balíček tudorovských šperkov

Kód: 16470
Neohodnotené
€18,90
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček tudorovský šperkov obsahuje 4 rôzne šperky z tohto obdobia: postriebrený skrútený náramok, pozlátený prívesok tudorovskej ruže s retiazkou, pozlátené náušnice s motívom tudorovskej ruže, cínový presteň královnej Mary I.

Postriebrený tudorovský skrútený náramok sa dodáva s informačnou kartičkou, na ktorej na prednej strane je obrázok kráľovnej Alžbety I. a na zadnej strane sú historické údaje o kráľovnej Alžbete I. Tento tudorovský skrútený náramok je vyrobený z kovu a je postriebrený.

Pár pozlátených cínových náušníc tudorovská ruža sa dodáva spolu s hypoalergickými  náušnicovými háčikmi so zapínaním. Na zadnej strane informačnej kartičky je vysvetlenie ako vznikol znak tudorovskej ruže. Tento pár náušníc - tudorovská ruža je vyrobený z pozláteného bezolovnatého cínu a dodáva sa s pozlátenými hypoalergennými náušnicovými háčikmi a zapínaním.

Pozlátený cínový prívesok - tudorovská ruža sa dodáva s pozlátenou retiazkou Na zadnej strane informačnej kartičky sú historické údaje o tudorovskej dynastií. Tento prívesok - tudorovská ruža je vyrobená z pozláteného bezolovnatého cínu a dodáva sa na pozlátenej retiazke.

Cínový prsteň lásky kráľovnej Mary I. je zabalený do priehľadnej kapsuľky a dodáva sa spolu s informačnou kartičkou s popisom prsteňa, s nápisom na ňom a s príbehom kráľovnej Mary I.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: