Balíček aktivít a hier - Rímska ríša

Kód: 769
Neohodnotené
€7,50
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada 4 ks A3 farebných plagátov s obrázkami z obdobia Rímskej ríše sa dodáva spolu so 6 ceruzkami. Balenie obsahuje aj rímsku ceruzku, list aktivít s otázkami, rímsku hru a kópiu mince. 

Balíček aktivít a hier - Rímska ríša obsahuje 4 kusy A3 vyfarbovacích listov a 6 farebných ceruziek, rímsku ceruzku s potlačou, reprodukciu rímskej mince, rímsku hru s 6 farebnými korálikmi a vzdelávací informačný list.

Balíček obsahuje farebnú šablónu a je zabalený do celofánového sáčku.

Na prednej strane informačnej kartičky sú obrázky rímskej armády, rímsky kúpeľný dom, gladiátorov v boji, bitku Rimanov proti Keltom.

Obojstranný vzdelávací informačný list obsahuje rímsku doskovú hru, pri ktorej sa používajú priložené farebné koráliky, vzdelávacie informácie popisujúce obrázky, informácie o rímskych čísliciach, minciach a cenách a kvíz o Rímskej ríši.

Kópia mince denár cisára Hadriána je vyrobená z bezolovnatého cínu. Na prednej strane mince je busta cisára Hadriána a zadnej strane je galeja s veslami a veslármi, ktorá odkazuje na Hadriánove časté cesty po provinciách rímskej ríše mimo mesta Rím.

Na informačnej kartičke je vysvetlenie k rímskej verzií hry „Hlava alebo Loď“s pokynmi ako sa hra má hrať.Ceruzka je s potlačou slávneho citátu Júliusa Caesara „Veni, Vidi, Vici“, čo v preklade z latinčiny znamená „Prišiel som, Videl som, Podrobil som“.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: