Kolekcia 4 figúrok - viktoriánske osobnosti

Kód: 466
Neohodnotené
€12,20
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Štyri cínové figúrky viktoriánskych osobnosti sa dodávajú v krabičke s farebnými obrázkami z viktoriánskej éry na prednej strane informačnej kartičky a s informáciami o každej z figúrok v kolekcií na zadnej strane.

Kráľovná Viktória vládla 64 rokov v čase kedy vrcholila priemyselná revolúcia. Za jej vlády sa Veľká Británia značne rozšírila.

Charles Darwin bol anglický prírodovec, ktorý je všeobecne známy vďaka svojej teórií ,,prirodzeného výberu”. Isambard Brunel bol inžinier, ktorý sa špecializoval na budovanie železničných tunelov, parných lodí a mostov.

Charles Dickens bol najlepší spisovateľ z viktoriánskej doby. Bol obľúbený najmä pre svoje bohaté rozprávačské písanie a vytvorenie nezabudnuteľných postáv.

Balíček obsahuje set 4 figúrok viktoriánskych osobnosti. Každá figúrka je presne 4 cm vysoká a je vyrobená z bezolovnatého cínu.

V kolekcií sú figúrky osobnosti z obdobia vlády kráľovnej Viktórie: kráľovná Viktória., Charles Darwin, Charles Dickens a Isambard Brunel.

Všetky figúrky sú zabalené do prehľadnej krabičky s farebnými obrázkami na prednej strane a historickými údajmi na zadnej strane.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: